Kontakt i rezerwacja

Kontakt

Recepcja czyna pon-pt: g. 8-15

Konto bankowe

Dar Serca J.D.G Caritas Archidiecezji Krakowskiej
ul. Ossowskiego 5; 30-656 KRAKÓW

Bank Spółdzielczy Rzemiosła
03 8589 0006 0000 0027 6304 0001

przelewy zagraniczne
IBAN: PL03 8589 0006 0000 0027 6304 0001
BIC: POLUPLPR
CODE SWIFT: POLUPLPR

Z Krakowa

Przed Kalwarią Zebrzydowską, w miejscowości Brody, skręcić w lewo (drogowskaz pokazuje kierunek Palcza) przejechać 3 km i skręcić w prawo (drogowskaz pokazuje kierunek Stryszów) po drodze mijamy Leśnicę, Stronie i dojeżdżamy do Zakrzowa. Tu za dworkiem Senator kierujemy się w lewo w stronę kościoła, mijamy kościół i jadąc drogą prowadzącą do lasu dojeżdżamy do Ośrodka. Już do Brodów towarzyszą nam brązowe tablice informacyjne o Ośrodku.

Pociągiem relacji Kraków – Zakopane, wysiąść na stacji Stronie, dojść do Ośrodka ok. 3 km.

Z Wadowic

w miejscowości Klecza (za wiaduktem kolejowym) skręcamy w prawo, mijamy miejscowości Łękawica i Stryszów dojeżdżamy do Zakrzowa, gdzie skręcamy w prawo w stronę kościoła i dalej j.w. Na tej trasie również towarzyszą nam już od Kleczy brązowe tablice informacyjne o Ośrodku.

Można też dojechać z Kalwarii Zebrzydowskiej ale tylko samochodem osobowym od klasztoru przez Bugaj do Zakrzowa, tu skręcamy w prawo i po przejechaniu ok. 200m skręcamy w lewo w stronę kościoła a dalej j.w.

Busem do Zakrzowa można dojechać z Kalwarii Zebrzydowskiej lub z Wadowic, wysiąść najbliżej kościoła i dojść ok. 1 km.

Rezerwacje

Każda rezerwacja wstępna wymaga wysłania maila potwierdzającego rezerwację w ciągu 12h od jej dokonania.

Rezerwacja wstępna

Wstępną rezerwację dokonać można telefonicznie, bądź mailowo

Potwierdzenie

Rezerwację wstępną należy potwierdzić w ciągu 12h poprzez wysłanie maila na adres zakrzow(at)caritas.pl

Zaliczka

Zalicza w wysokości 20% wpłacona powinna zostać do 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej.
Tytuł przelewu: zadatek na poczet pobytu w OWR Zakrzów w dniach ... imię, nazwisko/od kogo, nr. telefonu/e-mail

Za datę wpływu zadatku uważa się dzień nadania przelewu.
Firmy i instytucje które zgłoszą potrzebę faktury prosimy o podanie numeru NIP.

Dodatkowe ustalenia

Dodatkowe ustalenia np. specyfikacja pokoi, czy indywidualne preferencje pobytu dokonywane powinny być drogą mailową pod adresem zakrzow(at)caritas.pl

Karta pobytu

Każdy Gość zobowiązany jest do wypełnienia karty pobytu. Pobierz

Faktura

W celu otrzymania faktury VAT dane potrzebne do faktury należy wysłać na adres: zakrzow(at)caritas.pl podając osobę wpłacającą, oraz termin pobytu. Faktura zostanie wysłana pocztą na wskazany adres. W przypadku faktur na firmy i instytucje niezbędne jest podanie numeru NIP podczas wpłacania zadatku.

Regulamin

Regulamin ośrodka dostępny tutaj.

Zapytaj

  Anulowanie rezerwacji

  W przypadku anulowania rezerwacji Gość ponosi koszty w wysokości wpłaconego wcześniej zadatku . Gdyby z przyczyn niezależnych od ośrodka chcieli Państwo zrezygnować z rezerwacji po wcześniejszym zameldowaniu i uiszczeniu opłaty za nocleg, wówczas Ośrodek ma prawo zatrzymać całość opłaty za jedną dobę.
  Brak wpływu zadatku po upływie 5 (jeśli nie ustalono inaczej) dni roboczych od dnia deklaracji Gościa uważa się ją za nie wiążącą. Ośrodek ma prawo usunąć rezerwację z systemu bez żadnych zobowiązań.

  Zmiany rezerwacji

  Zamawiający zobowiązuje się do dostarczenia listy uczestników drogą mailową/korespondencyjną najpóźniej na 15 dni przed organizacją pobytu. Zmniejszenie ilości osób w grupie może być dokonane najpóźniej 15 dni przed datą przyjazdu grupy i może wynosić maksymalnie do 10% osób w grupie. W przypadku zmniejszenia ilości osób w grupie w terminie krótszym niż 15 dni do dnia przyjazdu, Ośrodek ma prawo obciążyć zamawiającego kosztami za anulowane noclegi. W przypadku zwiększania liczby osób w grupie Ośrodek zobowiązuje się do przyjęcia zwiększonej liczby osób w miarę aktualnej dostępności.

  Reklamacje

  Wszelkie uwagi i reklamacje prosimy kierować na adres e-mail: zakrzow(at)caritas.pl . Kwestie sporne reguluje kodeks cywilny.