Skip to content

Rozkład pokoi

dolna część ośrodka

Znajduje się w niej: kuchnia, stołówka, 12 pokoi mieszkalnych z łazienkami, sala telewizyjna. Niedaleko budynku jest pełnowymiarowe trawiaste boisko sportowe oraz duży plac ogniskowo-grilowy.

górna część ośrodka

Położona jest na pięknej i rozległej leśnej polanie w odległości około 350 m od budynku stołówki. Tu znajdują się cztery budynki zbudowane w stylu góralskim.Trzy budynki są mieszkalne i mają umowne oznakowanie A, B i C. W górnej części Ośrodka znajduje się też duży budynek nazywany „Centrum Konferencyjnym”, w którym jest kaplica, trzy sale konferencyjne (z nagłośnieniem i sprzętem audiowizualnym), sala gimnastyczna (profesjonalnie wyposażona) oraz siłownia, sauna i wanna z hydromasażem. Budynek posiada windę.

Dworek w Zembrzycach

Miejscowość Zembrzyce położona jest na pograniczy Beskidu Makowskiego i Małego na trasie kolejowej Kraków – Zakopane. To spokojna i malownicza miejscowość otoczona pasem gór, z której z łatwością można dotrzeć do najciekawszych miejsc Podhala i Podbeskidzia.

W budynku Dworu Zembrzyce istnieje możliwość wynajęcia pokoi. Na piętrze do dyspozycji gości jest 12 pokoi z łazienkami. Razem 28 miejsc noclegowych. Na parterze mieści się siedziba Warsztatów Terapii Zajęciowej.